П`ятниця, 14.12.2018, 02:37

Методична робота

Методичні рекомендації на 2018-2019 н.р.

Перелік навчальних програм

Педагогічна рада

Семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів  Кегичівського району

Вчителі працюють над методичними проблемами

Готуємося до ДПА
    22 лютого відбулося засідання шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін. На засіданні вчителі вивчили наказ МОНУ від 08.02.2016 №94 „Про затвердження єдиних вимог до проведення ДПА учнів у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році”. Керівник ШМО Яковенко Н.А. порекомендувала вчителям-предметникам ознайомити учнів з єдиними вимогами про ДПА.

Від творчого вчителя до творчого учня
    16 лютого відбулося засідання методичної ради школи. На засіданні розглянули питання про хід атестації вчителів школи та про участь учнів школи в предметних олімпіадах.

Атестація 2016

Атестація - це надзвичайно важливий етап діяльності педагогічних працівників. Це підтвердження професійних можливостей учителя, нагода показати свій професійний рівеньо. З цією метою вчителі, які атестуються склали індивідуальний план. Разом із заступником директор Яковено З.І. вивчають нормативні документи щодо питань атестаціїї.

Засідання ШМО початкових класів

На жовтневому засіданні ШМО вчителів початкових класів розглянули і вивчили "Методичні рекомендації щодо організації навчального процесу, здійснення контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів. Ведення класного журналу в початковій школі." Вчитель 1 класу провела аналіз адаптації учнів 1 класу до навчання у школі.

Працює школа становлення молодого вчителя

У 2015/2016 навчальному році педагогічний колектив школи поповнився молодими вчителями Бендеберя О.С. вчитель української мови і літератури, Бродницький І.Г., вчитель фізичної культури, Маяцький В.В, вчитель трудового навчання. Для початківців педагогічної освіти організовано "Школу становлення молодого вчителя". Тут вчителя постійно отримують належну консультацію і підтримку.

Засідання ШМО суспільно-гуманітарних дисциплін

28 серпня 2015 рокувідбулося засідання ШМО вчителів суспільно-гуманітарнихз дисциплін. Керівник ШМО Дригайло А.О. ознайомила вситеів з методичними рекомендаціями щодо викадання предметів даного циклу у 2015/2016 новчальному році.

Засідання ШМО початкових класів

На серпневому засіданні ШМО вчителів початкових класів затвердили план роботи МО на 2015/2016 навчальний рік. Погодили календарні плани вчителів початкових класів на І півріччя 2015/2016 навчального року

План методичної роботи

Засідання методичної ради

06 лютого відбулося засідання методичної ради школи. На засіданні обговорили хід атестації педагогів школи, скоригували план роботи, намітили плани подальшої роботи з молодими фахівцями.

«  Грудень 2018  »