Вівторок, 25.06.2019, 00:26

Інформація та оголошення

Про закріплення території за школою 2019 рік

Рішення сесії сільської ради про затвердження 1 класу

Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію

Звернення Директора Департаменту науки і освіти
Харківської обласної державної адміністрації до батьків учнів,
які прибули із Донецької та Луганської областей, АР Крим, та перебувають на території Харківської області

Шановні батьки!
Звертаємо Вашу увагу, що незабаром відбудеться свято - 1 вересня.  У цей святковий іпосуті, новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи.
Це день, з якого починається дорога у майбутнє.  Усім, хто прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями, зустріти добрих та надійних друзів.
До шкільних парт сядуть не лише першокласники але і учні основної та старшої школи.
Щоб відбулося справжнє свято для Ваших дітей нагадуємо, що
відповідно до ст.6 п.5 Закону України «Про загальну середню освіту»  «Вiдповiдальнiсть за здобуття повної загальної середньої освiти дiтьми покладається на їх батькiв, а дiтьми, позбавленими батькiвського пiклування, - на осiб, якi їх замiнюють».
Радимо Вам, завчасно звернутися до найближчого навчального закладу для зарахування Вашої дитини на навчання на території Харківської області.

З повагою,
Директор Департаменту                         А.В. Бабічев

В Україні запрацювала національна дитяча "гаряча лінія"/documents/2016-2017/prava_ditini.docx

Безкоштовні "гарячі" телефонні лінії